Wiadomości

 • 02.03.2015

  Moduł Uczniowie-SU PRZED SPRAWDZIANEM

 • 02.03.2015

  Moduł Rodzice został zmodyfikowany. Harmonogram dyżurów psychologa.

 • KOLEJNY SUKCES SZACHISTÓW

  Kolejny sukces szachistów z naszej szkoły. Drużyna w składzie:

  1. Mastalerz Julia
  2. Barański Hubert
  3. Zielonka Mateusz
  4. Pałubski Dawid
  5. Jakub Ciążyński - rezerwowy

  po udanym występie na poziomie Powiatu Piotrkowskiego zajęła II miejsce w Rejonowym Turnieju Szachowym w Gorzkowicach i zakwalifikowała się do zawodów na poziomie wojewódzkim. Zdjęcia w Albumie fotograficznym.

 • 23.02.2015

  Moduł Osiągnięcia uczniów został zmodyfikowany

 • W Albumie fotograficznym zdjęcia z wręczenia "Walentynek". Akcję zbierania kartek i apel zorganizował Samorząd Uczniowski.

  Dodał: Admin
   

 • Zapraszamy do oglądania zdjęć z tegorocznej "Zabawy choinkowej", która odbyła się w naszej szkole do ALBUMU FOTOGRAFICZNEGO.

  Dodał: Administrator.

 • WZOROWY UCZEŃ

  Prezentujemy listę uczniów wyróżnionych odznaką "WZOROWY UCZEŃ" - przyznawaną w Naszej Szkole na I półrocze za szczególne osiągnięcia w nauce i zachowaniu. Zdjęcia z wręczania odznak w ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. Gratulacje dla wyróżnionych i ich rodziców!

  Lp.

  Nazwisko i  imię ucznia

  Klasa

  Średnia ocen z przedmiotów obowiązkowych

   

  Zachowanie

  1.  

  Cieślak Roksana

  I

  Ocena opisowa

  Ocena opisowa

  1.  

  Hojwa Weronika

  I

  Ocena opisowa

  Ocena opisowa

  1.  

  Krasoń Natalia

  I

  Ocena opisowa

  Ocena opisowa

  1.  

  Ossowski Wiktor

  I

  Ocena opisowa

  Ocena opisowa

  1.  

  Trawińska Zofia

  I

  Ocena opisowa

  Ocena opisowa

  1.  

  Sopata Maja

  I

  Ocena opisowa

  Ocena opisowa

  1.  

  Sokołowska Nadia

  II

  Ocena opisowa

  Ocena opisowa

  1.  

  Wężyk Patryk

  II

  Ocena opisowa

  Ocena opisowa

  1.  

  Diubecki Krystian

  III

  Ocena opisowa

  Ocena opisowa

  1.  

  Nieśmiałek Oliwia

  III

  Ocena opisowa

  Ocena opisowa

  1.  

  Sekuła Igor

  III

  Ocena opisowa

  Ocena opisowa

  1.  

  Adamczyk Amelia

  V

  4,91

  wzorowe

  1.  

  Maciołek Dominik

  VI

  5,00

  wzorowe

  1.  

  Owczarek Jakub

  VI

  4,82

  wzorowe

 • Moduł Rodzice został zmodyfikowany - informacje n/t pracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim

 • W dniu 21 stycznia 2015r. odbyła się w naszej szkole odbyła się uroczystość środowiskowa z okazji Dnia Babci i Dziadka. Najmłodsi uczniowie z wychowawcami przygotowali program artystyczny, który został nagrodzony gromkimi brawami przez licznie zgromadzonych gości (ponad 200). Koordynacją całej imprezy zajęła się P. Judyta Janiec. Po części artystycznej wnuki złożyły swoim babciom i dziadkom życzenia i zaprosiły na poczęstunek. Zdjęcia z imprezy można obejrzeć w ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM.

  Dodał: Administrator.

 • DYŻUR PSYCHOLOGA

  DYŻUR PSYCHOLOGA - STYCZEŃ 2015
  W najbliższy poniedziałek w dniu 26.01.2015r. w godzinach 8.30-11.30 w szkole będzie pełnił dyżur psycholog, P. Dorota Galińska. Zainteresowanych rodziców prosimy o zgłoszenie się na konsultacje. Następne terminy zostaną przekazane w najbliższym czasie.

   

 • Sukcesy uczniów

  W dniu 16 stycznia 2015 roku w Gimnazjum w Szydłowie odbył się XIV Przegląd Kolęd i Pastorałek. Uczniowie Naszej Szkoły przygotowani przez P. Annę Kociołek odnieśli duży sukces zajmując w dwóch kategoriach pierwsze miejsca: soliści klasy 0 – III   szkoły podstawowe: I miejsce – Zuzanna Krawczyk SP Szydłów, zespoły – Szkoła Podstawowa: I miejsce – Zespół „Witoskowa Serenada” SP Szydłów. Zwycięzcom gratulujemy! Wyniki i zdjęcia z imprezy: w naszej galerii na ePiotrków i stronie Gimnazjum

   

 • JASEŁKA 2014

 • 09.12.2014

  Moduł Rodzice został zmodyfikowany

 • 25.11.2014

  Moduł Rodzice został zmodyfikowany - zaproszenie na Bal karnawałowy.

 • 10.11.2014

  We wtorek 11 listopada 2014 w dniu Narodowego Święta Niepodległości po Mszy Św. w Kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Szydłowie odbył się Koncert Laureatów X Przeglądu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej organizowanego już po raz dziesiąty przez Szkołę Podstawową im. Wincentego Witosa w Szydłowie. W tegorocznej imprezie wzięła udział bardzo duża liczba uczestników z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów (blisko 300). Po raz pierwszy mieliśmy przyjemność wysłuchać koncertu absolwentów naszej szkoły, którzy kiedyś śpiewali w zespole „Witoski” i reprezentowali naszą szkołę w konkursach i przeglądach muzycznych. Należą do nich: Dominika Derendarz, Agnieszka Mroczkowska, Anita Plich i Paulina Plich. Gościnnie akompaniował im multiinstrumentalista Piotr Toma.

  Uczestników oceniało Jury w składzie: P. Grażyna Baranowska – pedagog Państwowej Szkoły Muzycznej w Piotrkowie Trybunalskim w klasie fortepianu, animator amatorskiego ruchu artystycznego – prowadzi zespół Grabiczanie, prezes Piotrkowskiego Towarzystwa Muzycznego – organizuje m.in. Międzynarodowy Festiwal „Partnerskie Muzykowanine” oraz P. Elżbieta Łagwa-Szelągowska – magister sztuki, krytyk, pomysłodawca i założyciel Stowarzyszenia „Busola”, obecnie dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Nagłą choroba nie pozwoliła wziąć udział w pracach jury P. Hanuszowi Kowalczykowi, który ocenia naszych uczestników od wielu lat.

  Występ laureatów zgromadził w murach kościoła mnóstwo słuchaczy w każdym wieku. Wcześniej odbyło się uroczyste wręczenie nagród tegorocznym zwycięzcom. Wyniki dostępne są na stronie internetowej szkoły w zakładce KONKURSY natomiast w zakładce Album fotograficzny w najbliższym czasie będzie można oglądać zdjęcia. 

  Organizacja tak dużej imprezy nie była by możliwa bez wsparcia i pomocy wielu osób, którym nie jest obojętne kultywowanie tradycji śpiewania pieśni żołnierskich i patriotycznych.

  Dyrektor Szkoły Podstawowej im. W. Witosa w Szydłowie składa serdeczne podziękowania wszystkim fundatorom nagród dla laureatów oraz wszystkim osobom, dzięki którym impreza może się odbywać i dostarczać wspaniałych doznań muzycznych i estetycznych.

  Szczególne podziękowania składamy:

  • patronom imprezy i fundatorom nagród - Wójtowi Gminy Grabica Pani Edwardzie Wójcik oraz Staroście Powiatu Piotrkowskiego Panu Stanisławowi Cubale;
  • Przewodniczącemu Rady Gminy Grabica Panu Krzysztofowi Kulińskiemu;
  • Proboszczowi parafii MBP w Szydłowie Ks. Włodzimierzowi Dudce;
  • Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej im. W. Witosa w Szydłowie z przewodniczącą Panią Sylwią Nieśmiałek za pomoc w organizacji przeglądu;
  • Panu Maciejowi Kołowrotkiewiczowi - Firma LECO;
  • Państwu Iwonie i Jackowi Derendarzom;
  • Państwu Jolancie i Józefowi Strąkowskim;
  • Państwu Beacie i Wojciechowi Misztelom;
  • Pani Elżbiecie Kaczmarek z Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” pracowników Oświaty w Piotrkowie Trybunalskim;
  • Panu Piotrowi Pielużkowi z Rady Rodziców SP Szydłów za obsługę techniczną sprzętu nagłaśniającego;
  • wszystkim pracownikom szkoły oraz osobom, które przyczyniły się do pomocy w organizacji konkursu;

  uczestnikom i ich opiekunom za pracę, którą włożyli w przygotowanie wspaniałego repertuaru;

  Wyniki i galeria X Przeglądu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej - Szydłów 2014 w module KONKURSY.

 • 05.11.2014

  W zakładce KONKURSY - RAMOWY PROGRAM X PRZEGLĄDU PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ I ŻOŁNIERSKIEJ SZYDŁÓW 2014

  Przypominamy, że podane godziny są orientacyjne i wykonawcy muszą zgłosić się odpowiednio wcześniej przed swoim występem. Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione i zagubione. Opiekę nad uczestnikami sprawują opiekunowie zgodnie ze zgłoszeniami.

  Dodał: Admin.

 • Przegląd - terminy.

  Tylko do 31 X 2014r. przyjmujemy zgłoszenia na X edycję Przeglądu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej - Szydłów 2014. W zakładce "KONKURSY" zamieszczamy regulamin X Przeglądu wraz z formularzem zgłoszeniowym. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 • 24.10.2014

  Uczniowie-SU został zmodyfikowany. Informacje o sprawdzianie kl. 6

 •  

  W piątek 11 października w szkole obdyło się uroczyste Ślubowanie kalsy I oraz uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Fotorelacja z uroczystości znajduje się w Albumie fotograficznym.

  Dodał: Admin.

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im.Wincentego Witosa w Szydłowie
  Szydłów-Kolonia 47, 97-306 Grabica

 • tel/fax 44-6171026

Galeria zdjęć