Wiadomości

 • Moduł Rodzice został zmodyfikowany - informacje n/t pracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim

 • W dniu 21 stycznia 2015r. odbyła się w naszej szkole odbyła się uroczystość środowiskowa z okazji Dnia Babci i Dziadka. Najmłodsi uczniowie z wychowawcami przygotowali program artystyczny, który został nagrodzony gromkimi brawami przez licznie zgromadzonych gości (ponad 200). Koordynacją całej imprezy zajęła się P. Judyta Janiec. Po części artystycznej wnuki złożyły swoim babciom i dziadkom życzenia i zaprosiły na poczęstunek. Zdjęcia z imprezy można obejrzeć w ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM.

  Dodał: Administrator.

 • DYŻUR PSYCHOLOGA

  DYŻUR PSYCHOLOGA - STYCZEŃ 2015
  W najbliższy poniedziałek w dniu 26.01.2015r. w godzinach 8.30-11.30 w szkole będzie pełnił dyżur psycholog, P. Dorota Galińska. Zainteresowanych rodziców prosimy o zgłoszenie się na konsultacje. Następne terminy zostaną przekazane w najbliższym czasie.

   

 • Sukcesy uczniów

  W dniu 16 stycznia 2015 roku w Gimnazjum w Szydłowie odbył się XIV Przegląd Kolęd i Pastorałek. Uczniowie Naszej Szkoły przygotowani przez P. Annę Kociołek odnieśli duży sukces zajmując w dwóch kategoriach pierwsze miejsca: soliści klasy 0 – III   szkoły podstawowe: I miejsce – Zuzanna Krawczyk SP Szydłów, zespoły – Szkoła Podstawowa: I miejsce – Zespół „Witoskowa Serenada” SP Szydłów. Zwycięzcom gratulujemy! Wyniki i zdjęcia z imprezy: w naszej galerii na ePiotrków i stronie Gimnazjum

   

 • JASEŁKA 2014

 • 09.12.2014

  Moduł Rodzice został zmodyfikowany

 • 25.11.2014

  Moduł Rodzice został zmodyfikowany - zaproszenie na Bal karnawałowy.

 • 10.11.2014

  We wtorek 11 listopada 2014 w dniu Narodowego Święta Niepodległości po Mszy Św. w Kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Szydłowie odbył się Koncert Laureatów X Przeglądu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej organizowanego już po raz dziesiąty przez Szkołę Podstawową im. Wincentego Witosa w Szydłowie. W tegorocznej imprezie wzięła udział bardzo duża liczba uczestników z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów (blisko 300). Po raz pierwszy mieliśmy przyjemność wysłuchać koncertu absolwentów naszej szkoły, którzy kiedyś śpiewali w zespole „Witoski” i reprezentowali naszą szkołę w konkursach i przeglądach muzycznych. Należą do nich: Dominika Derendarz, Agnieszka Mroczkowska, Anita Plich i Paulina Plich. Gościnnie akompaniował im multiinstrumentalista Piotr Toma.

  Uczestników oceniało Jury w składzie: P. Grażyna Baranowska – pedagog Państwowej Szkoły Muzycznej w Piotrkowie Trybunalskim w klasie fortepianu, animator amatorskiego ruchu artystycznego – prowadzi zespół Grabiczanie, prezes Piotrkowskiego Towarzystwa Muzycznego – organizuje m.in. Międzynarodowy Festiwal „Partnerskie Muzykowanine” oraz P. Elżbieta Łagwa-Szelągowska – magister sztuki, krytyk, pomysłodawca i założyciel Stowarzyszenia „Busola”, obecnie dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Nagłą choroba nie pozwoliła wziąć udział w pracach jury P. Hanuszowi Kowalczykowi, który ocenia naszych uczestników od wielu lat.

  Występ laureatów zgromadził w murach kościoła mnóstwo słuchaczy w każdym wieku. Wcześniej odbyło się uroczyste wręczenie nagród tegorocznym zwycięzcom. Wyniki dostępne są na stronie internetowej szkoły w zakładce KONKURSY natomiast w zakładce Album fotograficzny w najbliższym czasie będzie można oglądać zdjęcia. 

  Organizacja tak dużej imprezy nie była by możliwa bez wsparcia i pomocy wielu osób, którym nie jest obojętne kultywowanie tradycji śpiewania pieśni żołnierskich i patriotycznych.

  Dyrektor Szkoły Podstawowej im. W. Witosa w Szydłowie składa serdeczne podziękowania wszystkim fundatorom nagród dla laureatów oraz wszystkim osobom, dzięki którym impreza może się odbywać i dostarczać wspaniałych doznań muzycznych i estetycznych.

  Szczególne podziękowania składamy:

  • patronom imprezy i fundatorom nagród - Wójtowi Gminy Grabica Pani Edwardzie Wójcik oraz Staroście Powiatu Piotrkowskiego Panu Stanisławowi Cubale;
  • Przewodniczącemu Rady Gminy Grabica Panu Krzysztofowi Kulińskiemu;
  • Proboszczowi parafii MBP w Szydłowie Ks. Włodzimierzowi Dudce;
  • Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej im. W. Witosa w Szydłowie z przewodniczącą Panią Sylwią Nieśmiałek za pomoc w organizacji przeglądu;
  • Panu Maciejowi Kołowrotkiewiczowi - Firma LECO;
  • Państwu Iwonie i Jackowi Derendarzom;
  • Państwu Jolancie i Józefowi Strąkowskim;
  • Państwu Beacie i Wojciechowi Misztelom;
  • Pani Elżbiecie Kaczmarek z Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” pracowników Oświaty w Piotrkowie Trybunalskim;
  • Panu Piotrowi Pielużkowi z Rady Rodziców SP Szydłów za obsługę techniczną sprzętu nagłaśniającego;
  • wszystkim pracownikom szkoły oraz osobom, które przyczyniły się do pomocy w organizacji konkursu;

  uczestnikom i ich opiekunom za pracę, którą włożyli w przygotowanie wspaniałego repertuaru;

  Wyniki i galeria X Przeglądu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej - Szydłów 2014 w module KONKURSY.

 • 05.11.2014

  W zakładce KONKURSY - RAMOWY PROGRAM X PRZEGLĄDU PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ I ŻOŁNIERSKIEJ SZYDŁÓW 2014

  Przypominamy, że podane godziny są orientacyjne i wykonawcy muszą zgłosić się odpowiednio wcześniej przed swoim występem. Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione i zagubione. Opiekę nad uczestnikami sprawują opiekunowie zgodnie ze zgłoszeniami.

  Dodał: Admin.

 • Przegląd - terminy.

  Tylko do 31 X 2014r. przyjmujemy zgłoszenia na X edycję Przeglądu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej - Szydłów 2014. W zakładce "KONKURSY" zamieszczamy regulamin X Przeglądu wraz z formularzem zgłoszeniowym. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 • 24.10.2014

  Uczniowie-SU został zmodyfikowany. Informacje o sprawdzianie kl. 6

 •  

  W piątek 11 października w szkole obdyło się uroczyste Ślubowanie kalsy I oraz uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Fotorelacja z uroczystości znajduje się w Albumie fotograficznym.

  Dodał: Admin.

 • 10.10.2014

  Moduł KONKURSY został zmodyfikowany

 • 06.10.2014

  Moduł Rodzice został zmodyfikowany

 • 03.10.2014

  Moduł KONKURSY został zmodyfikowany

 • ZEBRANIE Z RODZICAMI

  ZEBRANIE Z RODZICAMI

  W dniu 24 września 2014r. (środa) o godz. 17.00 odbędzie się Zebranie z Rodzicami.

  Po zebraniu ogólnym zaplanowane jest spotkanie w klasach.

  Planowany przebieg:

  - Zebranie ogólne - górny korytarz.

  - Zebrania w klasach.

 • 01.09.2014

  Harmonogram dyżurów Psychologa w SP Szydłów Moduł Rodzice został zmodyfikowany

 • 01.09.2014

  Moduł Uczniowie-SU został zmodyfikowany AUTOKARY od 2 września 2014r.

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15 odbędzie się 1 września 2014 roku.

  8.15 - Msza św. w Kościele MBNP w Szydłowie;

  9.00 - spotkanie w sali gimnastycznej. (Rodzice i dzieci oddziału przedszkolnego rocznik 2008, 2009, 2010 i 11 proszeni są o pozostanie na sali gimnastycznej po części oficjalnej celem przydziału do grup)

  Rozkład jazdy autobusów szkolnych w dniu 1 września:

  Rozkład jazdy na trasie nr 1 w dniu 1 września 2014r.

  Przywozy SP

  Zaborów 7.30 – Cisowa 7.40 - Szydłów SP 7.45

  Odwozy SP

  Szydłów SP  9.55 – Cisowa – Zaborów

  TRASA  NR 4

  Przywozy do SP w Szydłowie

   

  7.2 0 Bąkowiec      7.37 Majków Folwark

  7.25 Polesie 7.42 Majków Średni                       

  7.28 Majków Mały         7.48 Szydłów SP

  7.34 Twardosławice

  Odwozy z SP / przywozy do Gimnazjum w Szydłowie

  10.15 Szydłów SP 10.35 Bąkowiec    

  10.18 Majków Średni    10.42 Polesie        

  10.23 Majków Folwark           10.45 Majków Mały

  10.28 Twardosławice                 10.50 Szydłów

 • Doposażenie oddziału przedszkolnego

  Na stronie internetowej Gminy Grabica znajdują się informacje na temat zamówienia publicznego na Doposażenie oddziału przedszkolnego w sprzęt komputerowy, multimedialny oraz meble i wyposażenie sal, szatni, kuchni i toalet w ramach projektu Modernizacja warunków funkcjonowania oddziału przedszkolnego w Gminie Grabica w SP Szydłów. Szczegółowe informacje --->>>TUTAJ

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im.Wincentego Witosa w Szydłowie
  Szydłów-Kolonia 47, 97-306 Grabica

 • tel/fax 44-6171026

Galeria zdjęć