• Zaświadczenia kl. 8

• 📊📊📊Uczniów klasy 8 zapraszamy po odbiór zaświadczeń po egzaminie 8-klasisty w czwartek 6 lipca 2023r nie wcześniej niż o godzinie 12.00 do sekretariatu szkolnego.📊📊📊

• Zakończenie roku szkolnego 2022-2023

• Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek 23 czerwca 2023r. Msza św. w intencji społeczności szkolnej i bezpiecznych wakacji o godzinie 8.00 – wspólne wyjście ze szkoły ok 7.50.

Klasa ósma – pożegnanie ze Szkołą w środę 21 czerwca 2023r. o 16.00. Uczniów klasy 8 zapraszamy po odbiór zaświadczeń po egzaminie w czwartek 6 lipca 2023r w godzinach 8.00 – 14.00.

• Zielona Szkoła klasy 4-8 - Kotlina Jeleniogórska

• W dniach 12 – 16 czerwca 2023 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wzięli udział w Zielonej Szkole. Tegoroczny kierunek wyjazdu to Kotlina Jeleniogórska. Przez  pięć dni pobytu podziwialiśmy walory turystyczne regionu. I tak w pierwszym dniu zwiedziliśmy Zamek Książ oraz zabytkową Kopalnię Węgla Kamiennego „Julia” w Wałbrzychu, drugi dzień to zwiedzanie Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie, zdobyliśmy również górę Ostrzycę (wysokość 501 m n.p.m.), która jest symbolem Krainy Wygasłych Wulkanów i nazywana jest „śląską fujiyamą” . Ten dzień zakończyło zwiedzanie Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach. W trzecim dniu pobytu mieliśmy zdobyć Śnieżkę, jednak pogoda pokrzyżowała nam plany. W tym dniu pojechaliśmy w Rudawy Janowickie – pasmo górskie położone w we wschodniej części Sudetów Zachodnich i tam zdobyliśmy dwa szczyty: Sokolik i Krzyżną Górę (wysokość 642 m n.p.m.), w tym dniu zwiedziliśmy także kościół Wang  w Karpaczu. W czwartym dniu zwiedziliśmy Jelenią Górę. Ostatnim punktem Zielonej Szkoły był przejazd do Zagórza Śląskiego i zwiedzanie Zamku Grodno.  Przez pięć dni gościł nas Ośrodek Wczasowy „Stropnica” w Karpaczu.  Organizatorką wyjazdu była pani Marzena Kukuła.

• Dzień Dziecka 2-06-2023

• Informacje n/t Gminnego Dnia Dziecka w dniu 2 czerwca 2023 roku (piątek godziny 9-13) organizowany przy SP im. A. Mickiewicza w Brzozie. Plan dowozów zamieszczony na stronie www szkoły.

W programie m. in.:

1. Wspólna zabawa z animatorem przy muzyce.
            2. Konkurencje sportowe, gry zespołowe.
            3. Konkurs wiedzy ogólnej o sporcie i sportowcach,
            4. Układanie tangramów.
            5. Przejazd bryczką.
            6. Poczęstunek.

Podsumowanie, wręczenie nagród oraz zakończenie uroczystości.